Gizlilik Sözleşmesi

* Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : İletişim Formu dolduran kullanıcılarımızdan ad soyad e-mail adresi, telefon, Teklif isteme formunu dolduran kullanıcılarımızdan ise ad soyad e-mail adresi, telefon, ikinci telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgileri istenmektedir Web sitemizden kesinlikle kredi kartı bilgisi, Tc kimlik no bilgileri istenmemektedir.

* Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bu bilgiler kullanıcının talep veya şikayet ettiği konu veya konular hakkında zamanındı geri dönüşler yapılabilmesi için talep edilip kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.

* Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen veya kısmen kendi bünyemizde iletişim amaçlı kullanılacak olup, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri iletişim bilgilerinde değişiklik veya silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

* Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e iletişim veya fiyat teklifi amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, TUZCUOĞLU NAKLİYAT personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

* TUZCUOĞLU NAKLİYAT söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

* TUZCUOĞLU NAKLİYAT bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. TUZCUOĞLU NAKLİYAT ’nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, TUZCUOĞLU NAKLİYAT bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

* TUZCUOĞLU NAKLİYAT destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, TUZCUOĞLU NAKLİYAT ’ye aittir.

* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

* Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

* Piyasada Tuzcuoğlu Marka Logo ve Ünvanını kullanarak hizmet vermeye çalışan farklı firmalardan korunmak amacıyla TUZCUOĞLU NAKLİYAT bünyesinde yer alan tüm şirketlerimizin merkez ve şubelerinin Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden aranan, firmamızın kuruluş yılını temsil eden ortak iletişim numarası 444 1893 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

444 1893