Parsiyel Eşya Nakliyesi

Kasa - Piyano
Tuzcuoğlu Nakliyat, müşterilerinin kısmi eşyalarını (Buzdolabı, Koltuk Takımı, Öğrenci Eşyası vb.) istedikleri şehire gönderebilmeleri için sunmuş olduğu bir hizmetdir.

Amacımız eşyalarınızı güvenle istediğiniz başka bir semt, ilçe veya şehire göndermektir.

Parça eşyalarının başka bir yere gönderilmesi zahmetli ve maliyetli bir iştir. Çünkü bir nakliye aracının içeri dolu olsada sadece bir koltuk olsada masrafı aynı orandadır. Bu yüzden Tuzcuoğlu Nakliyat olarak amacımız parça eşyalarınızı gönderirken sizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktır.

Göndereceğiniz parça eşyayı istediğiniz bir zamanda sizlerden alıp istediğiniz zaman istediğiniz yere götürmekteyiz.

Son günlerde nakliye şirketlerinin ilanlarında, piyano da taşıdıklarına dair ibarelere rastlıyoruz. Ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, döküm şase kırılmalarına, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlaklarına dahi rastlanmaktadır. Bu gibi ciddi sorunlar yaşamamanız için, pek çok taşıma işini sorunsuz gerçekleştirmiş ekibimiz bilgili ve tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir. Piyanolar özel askıyla taşınır. Kasaların 200 kg den soma yine profesyonel ekipman ve ehil kişiler tarafından taşınması gerekir. Tonajlı kasa nakliyesi için lütfen bilgi alınız.

444 1893

Yurt geneli ATM, para kasası, kiralık kasa dağıtımı, özel kasa ve çeşitli demir çelik kasa nakliyatı montajı ve demontajları eğitimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sevkiyatta kullanılan araçlarımız kapalı kasa ve liftlidir. İstediğiniz boyutlarda çelik kapılar, ATM ve para kasaları taşınabilmektedir.